Cart (empty) TL0.00

You have no items in your shopping cart.

Hakkımızda

"Il Magnifico" uzmanlara ve meraklısına gerçek İtalyan espressoyu sunuyor.

Dünyanın en iyi tarlalarından seçilen en mükemmel kahve %100 İtalyan kahve kavurma tekniği ile buluşturulduğunda kusursuz bir aroma ve unutulmaz bir tada sahip harmanlar üretilmiş oluyor.

Kahve kalitesinde kendimizi mükemmelliğe adadık ve en mükemmel kahve keyfini size en basit ve en pratik hazırlama şekliyle sunduk.

Çekirdekten kapsülümüze

Ürünlerimizin hijyenik, sıhhi, beslenme, duyuları uyarma ve fonksiyonel özelliklerini sürekli olarak geliştirmek için araştırma ve geliştirme uzmanlarımız her gün, kavurma teknisyenleri ile iş birliği içerisinde çalışmaktadırlar.

Kavurma:

Sertifikalı kavurma işlemi için 1870 yılından bu yana aktif, ve 140 yıllık tecrübesini kahveye adamış, sürekli olarak üretimini ve imalat proseslerini geliştirmiş olan Sicilyalı çok eski bir kavurma şirketine güveniyoruz .

Kahve ile iç içe 5 jenerasyon “yeşil kahveyi” doğrudan Orta ve Güney Amerika tarlalarından ve Afrika’nın bazı bölgelerinden yüzyıllık tecrübe ile en iyi kaliteyi seçerek satın almaktadır.

Öğütme ve kapsülleme:

Tesisimize ulaşan kavrulmuş kahve çekirdekleri öğütülmekte ve kapsüllenmiş kahve haline getirilmektedir.

Geçerli mevzuatta belirtilen kaliteyi sağlamak için kahve çekirdekleri dikkatli seçim, test ve analizlerden geçirildikten sonra üretim prosesine devam edilir.

Öğütüldüğü anda oluşan yoğun aromanın kaybedilmeden saklanabilmesi için kahve, koruyucu atmosfer altında, hijyen ve doğru miktarın dikkatlice takip edildiği ortamda anında kapsüllenir

Üretim prosesinin sonunda, ürünün mükemmel bir şekilde korunabilmesini garanti edebilmek için kapsüller yine anında tek tek ambalajlanır.

Size mükemmel bir kahve kalitesi sunabilmek için gelenek ve teknoloji arasındaki kusursuz dengeyi sağlamaya çalışmaktayız.

Makine ve kapsüller

Mükemmel bir İtalyan espresso hazırlamak için sadece kapsülü makineye yerleştirmek yeterlidir. Kahve ekstraksiyonu sırasında hata yapma ihtimalini ortadan kaldırdığı için kapsül kahve makineleri dünyada gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Oluşturduğumuz sistemde en mükemmel kahve keyfi için kahvenin presleme dozajından, ısı sıcaklığı ve su basıncına kadar bütün parametreler önceden araştırılmış ve en kolay kullanabileceğiniz şekilde sizlere sunulmuştur.

Ürünlerimizin dikkatlice araştırılmış olan ambalajı çok daha üstün pratik ve hijyenik bir koruma sağlar. Kapsüller havadan ve dış etkenlerden tek tek korundukları için tavsiye edilen tüketim süresi genel geçerli olan 12 aydan 24 aya çıkmıştır. Ambalaj açıldığında kahvenin başka bir şeyle karıştırılması mümkün olmayan kalitemizin garantisi aroması duyulur ve kahveyi tatmak için tüm vücut uyarılır.

Tüm kahve sevenlerle buluşabilmesi için kapsüllerimiz Nespresso* makineleri ile uyumlu* olarak üretilmiştir.

Uzmanların oluşturduğu harmanların mükemmel kalitesi ve kahvenin doğru miktarda preslenmiş olması mükemmel İtalyan espressoyu kolayca hazırlayabilmenizi sağlar.